menu22

12 0000 phone-icon2

12 0002 facebook 12 0001 google-plus 12 0003 rss

Kilka słów o naszej firmie...

 
Witamy na stronie Przedsiębiorstwa Budowlano-Transportowego ARBET

Przedsiębiorstwo Budowlano - Transportowe ARBET w Stargardzie powstało 2006 roku. Założycielem i właścicielem Firmy jest Arkadiusz Żygadło. Od początku działalności Firmy stawiamy na fachowość i solidność wykonywanych prac i oferowanych usług. Specjalizujemy się w wykonywaniu robót inżynieryjnych (mosty, wiadukty, tunele, przepusty), jak i robotach drogowych.

Przedsiębiorstwo Budowlano - Transportowe ARBET zatrudnia osoby będące wyselekcjonowaną i wyspecjalizowaną kadrą, posiadającą wysokie kwalifikacje i duże doświadczenie pozwalające na utrzymanie wysokich reżimów technologicznych, zapewniając tym samym wysoką jakość robót. Doświadczenie zawodowe właściciela, kwalifikacje pracowników, solidna baza sprzętowo-transportowa, oraz stosowanie najlepszych materiałów cały czas budują Nasz wizerunek, dzięki któremu jesteśmy dobrze znani zarówno na rynku lokalnym jak i w całej Polsce.

O sile i konkurencyjności Naszej Firmy stanowią:

  • wdrażanie nowoczesnych technologii i materiałów,
  • mechanizacja robót budowlanych
  • dbałość o warunki pracy załogi

Na każdym etapie przygotowania i w czasie realizacji inwestycji kierujemy się nadrzędnym celem uczciwej konkurencji wykorzystując wiedzę i profesjonalizm. Gwarantujemy terminową realizację i wysoką jakość usług oraz konkurencyjne ceny.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą i zapraszamy do współpracy.